Minecraft ve Rust Gibi Güncel Oyun Haberleri

Oynadi.com Türkiye’nin Güncel Oyun İnceleme ve Haber Sitesi

Birden fazla oyunu aktif bir şekilde oynuyorsanız sizin için mükemmel bir fırsatımız var! Oyunlarınızın yeniliklerini takip etmek yük olmayı bıraksın istiyor musunuz? Aradığınız adres oynadi.com! Günümüzde en çok oynanan oyunların güncellemerini ve yeniliklerini Türkçe olarak yayınlayan sitemizde aradığınızı bulabilmenin yanı sıra anlayabilmenizin de önemli olduğunun farkındayız ve olabildiğince basit bir dil kullanıyoruz! Hayatta kalma oyunları olan ARK: Survival evolved, Rust experimental, Unturned, Minecraft gibi türünün önde gelen oyunlarıyla ilgili makalelerimizin yanı sıra rekabetçi türdeki CSGO yani counter strike global offensive, LoL yani league of legends ve Dota2 oyunlarını da yakından takip ederek sizler için güncel ve anlaşılabilir içerikler oluşturuyoruz.

Rust Güncelleme Haberleri

Rust Experimental oynuyorsanız sürekli gelen yenilikler takip etmesi zor bir hale gelebiliyor. Malum tüm yenilikler ingilizce açıklanıyor. Sizler için Türkçeye çevirdiğimiz başlıkları okuyarak yeniliklere kolayca adapte olabilirsiniz! Rust experimental sistem gereksinimleri, rust experimental server setup, rust experimental güncellemeleri gibi şeylerle ilgili de yazılar paylaşarak sizlerin tüm merak ettiği şeyleri cevaplamaya çalışıyoruz! Diğer oyuncuların yaptıkları şeylerle ilgili videoları da bulabileceğiniz sitemizde Rust ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz! En sık olarak ise playrust sitesinde yayınlanan devblogu çeviriyoruz. İçeriği tamamen aynı fakat Yüzde Yüz Türkçe olarak oynadi.com’da bulabilirsiniz.

Minecraft Haberleri

Minecraft sürekli gündemde kalmaya devam eden bir oyun ve kullanıcıları sürekli yeni şeyler yapıyor, keşfediyor ve üretiyor. Minecraft skinleriyle ilgili yeni şeyleri dahi bulabileceğiniz sitemizde minecraft herobrine’den minecraft mod incelemerine kadar pek çok şey bulabilirsiniz. Sırf okumaktan sıkılırsanız diye de bir bölümümüz mevcut; Minecraft izle! Minecraft güncellemeleri, minecraft haberleri, minecraft yeni çıkan özellikleri hakkında her şeyi tek sitede bulun!

ARK:Survival Evolved İndir

ARK: Survival evolved sistem gereksinimleri açısından Türk oyunculara zor zamanlar geçirtiyor olsa da oynaması inanılmaz keyifli bir oyun. Fakat hala erken erişimde olduğu düşünülünce yenilik konusunda Rust Experimental’den eksik kalmıyor tabiki. ARK: Survival Evolved Türkçe olarak yeniliklerini sizler için yazıyoruz. Sizlerde Hemen Ark Survival Evolved indir işlemini steamden yaparak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

League of Legends (LoL)

League of Legends ile ilgili yeniliklerin sitesinde Türkçe paylaşıldığını biliyoruz fakat biz; bu gelen yeniliklerin oyuna etkilerini sizler için yorumluyoruz. Ayrıca pek çok videoyu da sizler için toparlıyoruz. Yani yeni çıkan lol montajı için sağa sola bakmanız gerekmiyor.

CSGO izle

CSGO güncellemeleri ve csgo eklentileri ile sürekli yeni şeyler getiren bir oyun. Oynanışa pek etkisi olmasa da bu yenilikleri bilmekte fayda var diye düşünüyoruz ve sizler için bunları da paylaşıyoruz! Sizde Hemen csgo izle sekmesinden son güncel videoları göreiblirsiniz.

İçeriğimizi de istekler doğrultusunda uyarlıyoruz! Sizin istediğiniz ama bizim henüz ilgilenmediğimiz bir oyun mu var? Bize bildirin ve kısa zamanda sizler için başlıklara eklendiğine tanık olun!

Oyuncular için, Oyuncular tarafından yazılan güncel oyun haber sitesi.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …