lg servis

Özel LG Servis Ayrıcalıklarını Yaşayın!

Beyaz eşya teknolojileri, akıllı ev teknolojileri alanlarında LG’ nin ürünleri en yüksek kalitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Son derece yüksek kapasiteli teknolojileri ile her türlü kullanım ihtiyacına yanıtlar vermekte olan LG’nin akıllı televizyonları, buzdolapları, bulaşık makineleri ve çamaşır makineleri oldukça yoğun şekilde kullanılıyor. Akıllı teknolojiler barındıran LG markalı beyaz eşya ürünleri ve akıllı televizyon modelleri ile yaşam alanlarında yüksek konfor standartları yakalanabiliyor. Bu nedenle yoğun olarak tercih edilen LG markalı ürün gruplarına ilişkin haftanın her günü 7/24 profesyonel servis hizmetleri LG Teknik Servisi tarafından sunuluyor.

Güncel LG akıllı televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi ürün gruplarına ilişkin bölge genelinde geniş bir hizmet yelpazesi bulunan LG Servis merkezinin tüm uzman teknikerleri düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiriyor.

Bu şekilde en güncel LG teknolojisine dair bilgi sahibi olmaları sağlanarak, hem çalışma prensipleri hem de olası arızalanmaları ile ilgili olarak deneyim kazanmaları sağlanıyor. Bu şekilde ne kadar güncel versiyonda bir LG ürünü kullanılıyor olunursa olsun profesyonel özel LG servisi sayesinde ürünün onarımı sağlanarak, daha uzun ömürlü bir kullanım potansiyelinin yakalanabilmesi mümkün oluyor.

Üstelik LG gibi yüksek kaliteye sahip olan ürünlerin performans ve çalışma sistem verimliliğini koruyabilmek amacı ile 1 yıllık garantili olarak orijinal yedek parçalar ile parça değişim işlemleri gerçekleştiriliyor.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …