nilfisk süpürge servis istanbul

Özel Nilfisk Servis Kapınıza Geliyor!

21.yüzyıl teknolojisinin hızlı gelişimi yaşam alanlarındaki konfor standartlarını belirliyor. Bu çerçevede de günümüzde son derece yoğun şekilde kullanılan elektrikli süpürgeler öne çıkıyor. Elektrikli süpürge teknolojisini yeni bir boyuta taşıyan ek aparatları ve fonksiyonları ile Nilfisk elektrikli süpürgeler oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor.

Nilfisk Servis Sarıyer ise yoğun şekilde kullanılan Nilfisk markalı elektrikli süpürge modellerinin her biri için profesyonel servis desteği sunuyor. İstanbul genelinde Nilfisk markalı süpürge kullanıcılarının ürünlerindeki her türlü teknik arızaya istinaden profesyonel yardım alabilmelerini sağlıyor.

Garanti süresi dolmuş olması dahi fark etmeksizin tüm Nilfisk markalı elektrikli süpürge modelleri için teknik servis hizmetleri sunulmaktadır. Nilfisk Servisi, uzman tekniker ekipleri ve gelişmiş donanıma sahip olan servis altyapısı ile arıza onarım ve cihaz bakım hizmetleri sunmaktadır. Tüketici memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı kapsamında Nilfisk markalı tüm elektrikli süpürge modellerinin kullanım ömrünün daha uzun olmasını sağlıyor. Bunun için kaliteden ödün vermeyen ekonomik servis çözümleri ile Türkiye genelinde Nilfisk Servis merkezi yoğun ilgi görüyor.

Tüm Nilfisk elektrikli süpürgelerdeki teknik arızaların çözümü için tam donanımlı mobil servis araçları ile çok kısa zaman dilimleri içerisinde müdahalelerde bulunuyor. Bu şekilde vakit kaybı yaşamadan çok kısa sürelerde yeniden cihazların aktif şekilde ilk günkü performansında kullanılabilir duruma getirilmesini sağlıyor.

Servis merkezi uzman teknikerleri gerekli olan parça değişimlerini ise orijinal parçalarla ve 1 yıllık garanti desteği ile gerçekleştirmektedir.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …