panasonic

Panasonic Servis Kalitesi Hızla Yayılıyor!

Ev içerisinde ki en büyük eğlence aracının TV olduğunu inkar edemeyiz. TV olmayan bir eve girdiğinizde ya da TV açılmadığında ortamda bir sessizlik oluşur ve cenaze evi havası yaratır. Bu nedenle kimse izlemese bile mutlaka evlerde TV açık olur. TV’lerin bozulması da artık eskiye göre büyük bir problem değildir. Çünkü servis hizmetleri artık çok daha hızlı ve iş bitiricidir.
Özel Panasonic Servis Merkezi : 444 78 56

Panasonic markası oldukça fazla kullanılan TV markalarından biridir. Artık tüplü televizyonları saymazsak televizyon arızalarının büyük bir kısmı yazılımsal arızalardan oluşuyor. Bu da arızaların daha çabuk onarılmasını sağlayan bir işleme yer açar. Yani basit bir program yüklemek, ayarları sıfırlamak, fabrika ayalarına dönmek ya da format atmak durumu çözebilir.

Panasonic marka TV’lerin tüm modellerinde oluşabilecek herhangi bir arıza ya da şikayet için 444 78 56 numaralı servis merkezini arayabilirsiniz. Servis yoğunluğuna ve sizin müsait olduğunuz tarihlere göre bir randevu oluşturup, servisleri çağırabilirsiniz. Eğer aradığınız zaman müsaitseniz, gezici ekiplerden size en yakın olanı size yönlendirilecektir. Gelen ekipler hertü teçhizatı da yanlarında bulundururlar ve sorunu yerinde çözerler.

Aramış olduğunuz servis özel servis ekibidir. Bu nedenle garanti kapsamında olan TV’ler için garanti kapsamının dışında hizmet verirler. Fakat yapılmış olan onarım için size 1 yıllık garanti verirler. Bu garanti hem yapılan işçiliği kapsar, hem de varsa değişen parçayı kapsar.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …