Parça Kontör Sitesi

Günümüzün zor şartlarında ev geçindirmek ve bir gelir ile idare etmek oldukca zor zanaattir. Mesela bir iş yerine sahip birinin yeterli seviyede geliri yoksa, bunun yanında ister istemez farklı işlere yönelmek ister. Bunun en iyi yoluda iş yerine bir ek gelir bulmaktır. Size tanıtacağım ek gelir parça kontör satmaktır. İş yeriniz ne olursa olsun parça kontör satarak sizde belirli bir gelir elde edebiliyorsunuz. Üstelik bayiliğinizi hemen aktif edebilir ve önden depozito ödemezsiniz.

Kontör gönderimi için çalışacağınız frimalarda dikkat etmeniz bazı hususlar var. Bunlar ilk’i frima’nın nerede ikamet ettiği ve şirketmi yoksa şahısamı ait olduğudur. Açık adres bilgilerinin yazılıp yazılmadığını kesinlikle kontrol edin. Ve çalışacağınız şirketin bir yerel telefon numarasına sahip olmadığıda dikkat etmeniz gereken hususlar arasındadır. Genelde yerel telefon numarası veren şirketler güvenilirdir. Ve açık adreslerini yazmış ise gidip ziyaret ettiğinizde gerçekten öyle bir şirket varsa işlerini iyi yapıyorlar demektir. Ayrıca tercih edeceğiniz frima’lar içinde size fatura kesebilecek olanları tercih etmelisiniz.

Çalıştığınız sitenin domain adı ve ssl kullanıp kullanmadığıda önemlidir tabii. Ssl ile çalışan yerleri tercih ederseniz güvenliğiniz açısından iyi olur. Çünkü 3. şahıs kişiler şifrenizi ele geçirip mevcut bakiyenizi sıfırlaya bilirler. Şirketin domain adı’nın com.tr veya farklı bir uzantı ile çalışması önemli değildir, ama vergiye tabii olan şirketlerin com.tr ile çalışması gerekir. Bu yüzden com.tr alan adını tercih eden yerlerle çalışmalısınız. Ayrıca domain’in register tarihide bir diğer önemli husus. Çünkü şimdiler de kendilerine 10 yıllık şirket süsü verip bir kaç aylık şirket olanlar da var. Bu yüzden domain tarihini whois.sc gibi sitelerden kolayca öğrenebilirsiniz.

Nasıl güvenli parça kontör bayiliği alabileceğiniz tavsiyeleri verdikten sonra şimdi isterseniz çalışacağınız parça tl frimalarında ne gibi özellikler bulunmalıdır onları söyleyeyim. Öncelikle herkes tabii ki en yüksek kâr edeceği yerleri tercih eder. Ama unutmayın ki size çok yüksek kâr marjı veren yerler bir gün aradığınızda telefonunuza bakmayabilir, sitelerini tıkladığınızda siteleri açılmıyor olabilir. Bu yüzden heme güvenilir hemde uygun fiyatlı yerler ile anlaşma yapmalısınız.

Çoğu bayilik veren yer sizden öncelikle ön ödeme alır ve satacağınız kontörleri hesabınızdan düşerler. Ama bizim size tanıttığım parça kontör friması, siz ne kadar satıyorsanız sizden o kadar ücret talep eder. Verecekleri bayii de her hangi bir şart aramadıkları gibi müşteri hizmetleri günün 24 saati eş zamanlı olarak çalışmaktadır. Diğer frimalar gibi gece 24:00 dan sonra kontör satışlarını kesmez ve 24 saat faal satış yapmaktadırlar. Parça tl günümüzde her iş yerinin ek gelir için kullandığı bir sistemdir. Ayrıca hiç azımsanmayacak kârlar edebileceğiniz gibi müşteri potansiyeliniz de artacaktır.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …