Paslanmaz Hava Kilidi Yapımı Firması

Sanayiciliğin giderek gelişme gösteren ve büyüyen bir sektör olduğu Türkiye’de, sanayi üretiminin makina ihtiyacı da artmaktadır. Birçok üretici firma, sanayi sektörünün ihtiyacını karşılayabilmek için bu ürünleri yapmaktadır. Türkiye Sanayisi’nin kilit ürünlerinden bir tanesidir, hava kilitleri. Hava kilidi üretiminin başını çeken ve bu işi uygun prosedürleri izleyerek firmaların sayısı azdır. Doğru bilginin ve kaliteli, dayanıklı hava kilidi üretimininsağlandığı firmalardan olan Sultan Makina, 2009 yılından günümüze kadar sektörde iddialı firmalardandır. Hava yapımı firmaları arasında ülkemizin en önemli firmalarından olan bu firma, mümkün olan en iyi kaynaklarıyla üretime devam etmektedir.

Kimya, maden ve gıda sektörünün makina teçhizatını sağlayan firma, istenilen tipte hizmet sağlamaktadır. Hafif, orta ve ağır modellere sahip makinalarla, ihtiyacınıza yönelik hava kilidi üretimi ve makina üretimi yapmaktadır. Sultan Makina Doseray firmasıyla da işbirliği içinde faaliyetler yürütmektedir. Özel alaşımlı hücre tekerinin (hava kilidi) paslanmaz özelliğiyle de öne çıkartmaktadır. Ürün cinsine göre ve kullanım sırasında taşınacak ürünlerin, alınıp boşaltılması işlemlerinde hava akışını engelleyerek ürünün rahat bir şekilde akmasını sağlar. Hücre tekeri, (hava kilidi) bir nevi hava kesici rol oynayarak işlemlerin kolaylaştırılmasını sağlar. Dayanıklı hava kilidi üretimi alanında sultan makine ülkemizde en iyi firmalardan bir tanesidir.

Hava ile yapılan bu transferlerin faz oranları da değişiklik göstermektedir. Taşıma yöntemlerinin ve depolama sistemlerinin detaylı bilgilerinin sağlandığı site; seyrek faz, yoğun faz ve mekanik taşıma hakkında sizleri açık bir şekilde bilgilendirmektedir. Kullanılan filtrelerin çeşitlerini ve depolanması sürecini inceleyebilir hava kilidi üretimi hakkında firmanın izlediği sıkı politikayı görebilirsiniz. Sultan Makina sitesindeki ürünleri de listeleyebilirsiniz. Hava kilidi (hücre tekeri), Pnömatik transfer, Bigbag (Torba boşaltma), Dozaj, Helezon Konveyör ve Wam uygulamaları hakkında dökümanlara ulaşabilirsiniz. Hava kilidi üretimi yaptırmak ve bu alanda daha iyi içeriklere ulaşmak adına Sultan iletişim kısmından yetkililere ulaşabilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

okur yazar

Uluslararası Okuryazarlık Günü Ne Zaman?

Hiç konuşmadığınız bir dile sahip bir ülkeye gittiniz mi? Eğer öyleyse, belki de en temel …