Paykasa Kart Nedir?

Paykasa Kart Nedir?

Paykasa kart günümüzde çok fazla kullanılan ve insanların ödeme yolu olarak tercih ettiği ödeme sistemlerinden bir tanesidir. Diğer ödeme sistemlerinden bağımsız olarak çalışan paykasa kartın tek farkı ön ödemeli bir sisteme sahip olmasıdır. Paykasa kartlarınız sayesinde ödemelerinizi çevrimiçi bir şekilde ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Ülkemiz dışında diğer tüm ülkelerin aktif bir şekilde kullandığı Paykasa kart bakiyesini şimdi sizde satın alın ve tüm oyunlarda daha ucuza bakiyelere sahip olun.

İnternet üzerinde alışveriş yapmanıza olanak sağlayan paykasa kart alışverişlerinizin online ortamda güvenilir ve yasal olarak ödenmesini sağlamaktadır. Sistematik bir şekilde çalışır ve oyunlarda size rahatlık sağlar. Oyun bakiyesi satın alacağınız zaman paykasa kart kabul eden tüm firmalara paykasa kart bakiyenizle ödeme yaparak oyun bakiyenizi satın alabilirsiniz. Paykasa kart bakiyenizi 1 kereliğine mahsus olarak veya mevcut bakiyenizin tamamı olarak kullanabilirsiniz. Paykasa kartın daha bir çok özelliği ve kampanyası bulunmaktadır. Güncel kampanyaları takip ederek paykasa kart bakiyelerini daha ucuza ve daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu da sizin oyun bakiyelerini daha uygun fiyata almanıza olanak sağlayacaktır.

Şuanda ülkemizde aktif bir şekilde kullanılmasa da diğer ülkelerde popüler olan bir ön ödemeli ödeme sistemidir. Bakiyeyi satın alırsınız daha sonra oyunlarda veya diğer alışverişlerinizde güvenilir olacak şekilde paykasa kart bakiyelerinizi harcarsınız. Paykasa kart bakiyelerinizi isterseniz bizim internet sitemiz üzerinde harcayabilirsiniz isterseniz de diğer bağımlı firmalarda bu bakiyeleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden paykasa kart bakiyesi satın alabilir veya paykasa kart bakiyesi bozdurabilirsiniz. Bir çok oyunda kullanılabilen paykasa kart’ı şimdi sizlerde deneyin ve oyunlarda daha ucuza bakiye almanın şansını yakalayın.

Hiç bir şekilde illegal olmayan ve yasal olan bu ödeme sistemini kullanarak daha bir çok avantaj ve kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bizim internet sitemizi takip ederek bu kampanyalar hakkında güncel olarak bilgi edinebilirsiniz. Ucuza, uygun fiyata, güvenilir bir şekilde, yasal olarak paykasa kart almanın tek yolu bizim internet sitemizden geçiyor. Paykasa kart alın ve alışverişlerinizde daha karlı çıkın. Yukarıda denildiği gibi henüz ülkemizde pek fazla tanınmasa da bir süre sonra paykasa kartta bizim ülkemizde aktif bir şekilde kullanılmaya başlanacaktır.

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa kart nedir? Bunu tamamen anladıysak şimdi sizlere paykasa kart nasıl alınır? Bunun hakkında biraz bilgi vermeye çalışalım. Şuanda Türkiye’de yasal olarak paykasa kart bayiliğimiz bulunuyor ve bu paykasa kart bayiliğimiz sayesinde diğer firmalardan bağımsız olarak en uygun fiyata ve en ucuz fiyata paykasa kart bakiyesini sizlere ulaştırıyoruz. Paykasa kart bakiyesi ülkemizde henüz yoğun bir şekilde kullanılmasa da bir çok arkadaşımız diğer ödeme sistemlerini tercih etmeyerek güvenilir bulduklarından dolayı paykasa kart bakiyesi satın alarak bu şekilde oyun bakiyeleri satın alıyor veya diğer alışverişlerinde kullanıyorlar. Konuyu daha fazla uzatmayalım ve paykasa kart nasıl satın alınır? Bu konu hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışalım.

Paykasa Kart Almak İçin Ne Yapılması Gerekir?

Paykasa kart bakiyesi satın alabilmeniz için onlinepaykasa.net üzerinde yer alan online yani çevrimiçi müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekiyor. Daha sonra müşteri temsilcimize alacağınız paykasa kart bakiyesinin bilgisini iletiyorsunuz. Bakiyeler sırasıyla; ”10€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€, 500€” değişerek gidiyor. Alacağınız paykasa kart bakiyesini iletiyorsunuz ve daha sonra müşteri temsilcimizden banka hesap bilgisi istiyorsunuz. Verilen banka hesap numarasına ücreti gönderiyorsunuz ve ödeme bildirimi yapıyorsunuz. Daha sonra en geç 3 ila 5 dakika arasında paykasa kart bakiyeniz size teslim edilmiş oluyor. Size verilen paykasa kart bakiyesini istediğiniz oyunda veya istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kart bakiyenizi ister 1 kerede ister mevcut olan tüm bakiyenizle harcayabilirsiniz.

Bir online ödeme sistemi olan ve ön ödemeli sistem olan paykasa kart sistematik sistemini şimdi sizde kullanın ve tüm alışverişlerinizi güvenilir, hızlı bir şekilde yapın. Aynı zamanda daha bir çok avantaj ve kampanyadan faydalanarak alışverişlerinizde daha karlı çıkın. Uygun fiyata ve ucuz fiyata paykasa kart bakiyesi satın almak istiyorsanız bizim internet sitemizi kullanabilirsiniz. Daha farklı soru veya sorunlarınız olursa müşteri temsilcilerimize bu konular hakkında detaylı olarak sorularınızı ileterek bu konular hakkında yardımcı olunmasını isteyebilirsiniz. Paykasa kart alabilmeniz için sitemiz üzerinde yer alan müşteri temsilcimize bağlanmanız gerekiyor. Daha sonrasında müşteri temsilcimiz bu konuya ilişkin olarak sizlere fazlasıyla yardımcı olmaya çalışacaktır.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır?

Facebook Oyunları: City Wille, Cafe World Secret, Frontier Ville, Farm Ville, Empires Allies, Mafia Wars vb.
Portal Oyunları: Metin 2, Travian, Worl War Craft, Dark Obit, Fast&Furious, Adventure Questo vb.
Alışveriş: Lily Alleno, Cold Playo, Paul McCartneyBreak Beat, R.U.T, Skype, Rebtel, Voip Bustero vb.
Müzik: Stella Bileto, Break Beato, R.U.To vb.
Oyun: Dark Orbito, Adventure Questo, Ashen Empireso
İletişim: Skype, Rebtel, Voip Buster vb

 

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …