Paykasa Kart Nedir?

Son dönemlerde internet dolandırıcılığı ile birçok haber okumuşsunuzdur. Bu haberler arasında en fazla dikkat çekenler ise kredi kartı veya banka kartı ile internet üzerinden yapılan alışverişlerde gerçekleşmektedir. Kişilerin kart bilgilerini ve kimlik bilgilerini sistemlerine dahil eden dolandırıcılar daha sonradan kişilerin hesaplarından istedikleri kadar parayı çekebilmektedir.

paykasa-kar-satis

Paykasa Kart Nedir?

Hem bu durumların ortadan kalkması hem de internet üzerinden daha güvenli alışverişler yapılabilmesi için alternatif ödeme sistemleri bulunmaktadır. Sadece internet üzerinden kullanılabilen ve son derece de avantajlı internet alışverişleri gerçekleştirilmesini sağlayan bu sistemlerden biri de paykasa sistemi olmaktadır.

paykasa-kart-satin-al

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Hem dünyada hem de ülkemizde en çok tercih edilen alternatif ödeme sistemlerinden biri olan paykasa kart ön ödemeli bir kart sistemi sunmaktadır. Yani önceden yükleyeceğiniz bakiyeler ile internet üzerinden tüm alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

paykasa-slider

Paykasa kart kullanımlarında kişilerin hiçbir şekilde kart bilgileri ve kimlik bilgileri görülmediğinden dolayı en kaliteli ve en güvenli alışverişler yapılmaktadır. Özellikle de internet üzerinden oynanan bahislerde ve internet alışverişlerinde kullanılan paykasa kart alımları ise son derece basit olmaktadır.

s1

İnternet üzerinden alacağınız paykasa kartlar 16 haneli bir şifreden oluşmaktadır. Paykasa al işlemleri ile alacağınız bu 16 haneli şifreyi sitelerin ödeme bilgisi bölümlerine yazıp onay verdiğinizde aldığınız ürün ve hizmetlerin ödemeleri gerçekleşmiş olacaktır. Paykasa kartları sadece yükleme yaptığınız kadar harcama yapabilmenizi olanaklı kıldığından herhangi bir taksit veya borçlanma gibi alışverişler yapamayacağınızı bilmeniz gerekir.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …