Philips Servis Adresine Televizyonlarınızı Güvenle Teslim Edebilirsiniz

Philips markası ile tanışmam uzun zaman öncesine dayanıyor. Evime yeni bir televizyon almanın zamanı geldiğinde Philips marka televizyonda karar kıldım. Bu cihaz her açıdan beklentilerimi karşılayan performansa sahip bir cihazdı. Evimizin neşesi olan bu televizyondan uzun zaman boyunca çok memnun kaldım. Ama bir süre sonra televizyonun görüntü kalitesinde bozulmalar meydana gelmeye başladı. Eskiden cam gibi gösteren televizyonum şimdilerde, eski günlerini aratan cinsten bir hal almıştı. Bu durum üzerine vakit kaybetmeden Philips Karşıyaka servisine danıştım. Ustalar benimle yakından ilgilenirken, televizyonla yaşadığım sorunların da bitmesini sağladılar. Bu süreç içinde ustalardan televizyonların kullanımı hakkında detaylı bilgi aldım.

Bakım ve Temizlik İşlerine Dikkat

Servis çalışanları ev hanımlarının bakım işlerinde son derece dikkatli davranması gerektiğinin altını çiziyor. Özellikle temizlik gibi işlerde cihazın mutlaka fişinin prizden çıkarılması gerektiğini belirtiyorlar. Bu sayede elektrik açısından bir sorunun yaşanmasının da önüne geçilmiş oluyor.

Sorunlarda Mutlaka Uzmana Başvurun

Televizyonda yaşadığınız sorunlar için mutlaka Philips Servis Karşıyaka çalışanlarına yönelmeniz gerektiğini belirtiyorlar. Televizyon gibi önemli bir konunun mutlaka işin uzmanı sayılacak kimselere teslim edilmesi iyi sonuçlar ortaya çıkaracak. Bu zamana kadar televizyonla yaşadığım sorunları, çevremden yardım alarak çözmeye çalıştığımı kabul edebilirim. Ama servis çalışanlarının bu önerisini bundan sonra mutlaka dikkate alacağımı ve çevreme de söyleyeceğimi belirtmek isterim.

Televizyonun Prizinin Takıldığı Yere Dikkat Edin

Philips Karşıyaka servisi çalışanları aslında pek çok elektronik alette kullanmanız gereken bir konunun altını tekrar çiziyor. Çoklu prizler düzensiz akıma yol açan sorunlardan biridir. Bu nedenle televizyonlarda sorun yaşanmaması adına, televizyonun doğrudan tekli prize takılması gerekir. Bunu belirten servis çalışanları böylelikle belki de en büyük sorunların oluştuğu kısmın atlatılabileceğini belirtiyor.

Daha fazla bilgi ve yetkili servis adresleri için İzmir Philips Servis‘i ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …