profilo

Profilo Teknik Servis

Profilo beyaz eşya servisi, uzun süredir İstanbul genelinde hizmet veren pek çok kişi tarafından bilinen ve tutulan hizmetler arasında yer almaktadır. Profilo marka beyaz eşyalarınız onarılmaya ihtiyaç duyuyorsa ve bu işi hakkını vererek yapacak donanımlı bir firma ile çalışmak istiyorsanız, biz bu işte sizlere destek sunmak için talibiz. Uzun zamandır piyasanın içinde yer almakla beraber işin bütün inceliklerine hakim olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Bizlerden destek alan birçok müşterimiz almış olduğu hizmetten son derece memnun ve bizi bu konuda yardıma ihtiyaç duyan pek çok kişiye de önermektedir. Beyaz eşyalarınız çok çeşitli sebepler ile arızalanabilmektedir. Böyle durumlarda yapılması gereken işini hakkını vererek yapan bir firma ile çalışmak ve çok kısa sürede ürünü tamir ettirmektir.

Nasıl Hizmet Sunuyoruz?

Özel Profilo Teknik Servis hizmetimiz birçok üründe size sağlanmaktadır. Buz dolapları en çok talep aldığımız ve sıklıkla bozulan cihazlar arasında bulunduğundan ötürü birçok müşteri bizi arayarak buzdolabının bozulduğunu ve onarıma ihtiyaç duyduğunu belirtmektedir. Müşterilerimiz için elimizden geleni yapıyor evlerini ziyaret ediyor ve alette meydana gelen en ufak bir aksaklığı dahi mümkün olduğunca en kısa sürede çözümlemeye çalışıyoruz.

Bu sebepten ötürü müşteri sayımız da sürekli olarak yükseliyor. Bizden destek alarak eşyalarınızı onarmak çok mümkün. 444 78 56 bize ulaşabileceğiniz hattımızdır. Burayı arayarak randevu alabilir ya da ücret politikamızı bu numarayı arayarak kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …