rowenta izmir servisi

Rowenta İzmir Süpürge Servisi 7/24 Yanınızda!

Rowenta markasının ev eşyalarında ortaya çıkardığı çözümler herkesin dilindeydi. Özellikle markanın elektrik süpürgelerinin başarısı pek çok arkadaşımın övdüğü bir konuydu. Durumun böyle olması bozulan elektrik süpürgemin yerine beni Rowenta süpürge atmaya itti. Yeni aldığım süpürge beklentilerimin üzerinde performans sergileyen bir ev eşyası oldu. Üstün emiş gücü ve pratikliği ev işlerinin biraz daha kolay bitmesine olanak sağlıyordu. Bir süre sonra elektrik süpürgemin iyi performansına adeta nazar değdi. Eskisi gibi iyi performans gösteremiyor ve çekmekte zorluk yaşıyordu. Durumu İzmir Rowenta Servis ekibine bildirmeye karar verdim. Konunun düzelmesini sağlarken bana da birkaç öneride bulundular.

Büyük Parçaları Elektrik Süpürgesi İle Çekmeyin

Servis çalışanları kullanıcıların şikayetlerinin genellikle sabit nesnelerin çekilmesinden sonra başladığını belirtiyor. Yani makinenin uğraşmakta zorlanacağı büyük ve sabit olan cisimlerin makineye çekilmemesi konusuna dikkat etmek gerekiyor.

Düzenli Bakım Yaptırın

Rowenta Servis Karabağlar ekibi özellikle süpürgelerin bakımının belirli bir düzen altında devam etmesi gerektiğini öneriyor. Gün boyunca sürekli olarak işimizin düştüğü bu makinelerin sık sık filtre ve toz torbalarına dikkat etmek şart.

Yalnızca Servisle İletişim Kurun

Bunun yanında kullanıcıların elektrik süpürgesi sorunlarını kendi başına çözmeye çalışması da sorunun daha çok büyümesine neden olur diyor Rowenta servis Karabağlar. Bu nedenle bir sorun gördüğünüzde vakit kaybetmeden servisle iletişime geçmeye özen göstermeniz gerektiğini belirtiyorlar.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

ariston-camasir-makinesi-3

Güvenilir Bir Ariston Servis mi Arıyorsunuz?

Teknolojik ürünler konusunda Ariston markasına güveniyorum. Uzun ömürlü ürünler, daha ekonomik rakamlar ile satışa sunuluyor …