ruyada-kas-dokulmesi-yorumu

Rüyada Kaş Dökülmesi Nasıl Tabir Edilir?

Herkes az veya çok mutlaka rüya görür. Önemli olan o rüyanın doğru şekilde tabir edilmesidir. Karmaşık veya korkunç rüyalardan ziyade bir simge üzerine odaklanmış veya mesaj yüklü olan rüyaların tabir edilmesi önemlidir. Zira şeytandan kaynaklı rüyalar ile karmaşık veya bilinçaltından gelen rüyalar tabire muhtaç değildir. Fakat salih olan rüyaların doğru kişilere tabir ettirilmesi önem arz etmektedir. Şimdi böyle mesaj içeren bir rüyanın tabirini sizlerle paylaşacağız. İslami Rüya Tabirleri eserlerinin buluştuğu çalışma içerisinde yer alan Rüyada Kaş Dökülmesi konusunu sizlere anlatacağız.

Rüyada kaş dökülmesi, yakın akraba veya çevrenizden bir kimsenin ağır bir hastalığa yakalanacağına veya onun ölüm haberini alacağınıza dalalet etmektedir. Rüyada kaş dökülmesi aynı zamanda duygusal hayatınıza dair bir ayrılığın habercisi de olabilir. Evlilerde ise ciddi ailevi sıkıntılara veya boşanma gibi önemli hususların habercisi kabul edilir. Erkeklerdee kaş dökülmesi maddi kayıp yaşayacaklarına, kadının kaşının dökülmesi ise bir ayrılığa yorumlanır. Görüldüğü üzere tüm yorumlarda rüyada kaş dökülmesi iyiye yorulmamaktadır. Ayrılık, boşanma, ağır hastalık veya ölüm gibi durumuna bağlı olarak önemli bir hususun oluşacağına işaret kabul edilmektedir.

Kişinin rüyasında kaş aldırması, dinen manevi hayatının veya huyunun güzelliğine yorumlanır. Erkek için kaş aldırmak ise kötüye yorumlanır. Haram para, yanlış işlere veya bir kadından görülecek kötülüğe işaret kabul edilir. Rüyada kadının cımbızla kaşlarını alması, kadının kendi işlerini kendinin göreceğine, problemlerini kimseye ihtiyaç duymadan kendisinin çözeceğine işaret kabul edilir.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …