Sakal Çıkarma Yöntemleri

Sakal çıkarma yöntemleri nelerdir? Sakal nasıl çıkar? Sakal çıkarma serumları gibi konularda sizlere ipuçları vereceğim. Sakal için ergenlik çağının başlangıcından sonra başlayan bir serüven diyebiliriz. Bazı gençlerde hormonlarla alakalı bir takım sorunlardan dolayı sakal çıkmaz. Bizim makalemizin amacı, bu gençlere destek olmaktır. Paylaşacağım bu ipuçlarını evlerinizde rahatlıkla deneyebilirsiniz.

Sarımsak ile sakal çıkarma / Sakal çıkmasını isteyenler için.

Sakal çıkarma yöntemleri arasında en popüler olanı diyebiliriz. Taze sarımsak sayesinde sakal bölgelerini tahriş edilerek sakal çıkmaya zemin hazırlanıyor. Bu yöntemi deneyeceklerin hiç sakalı olmaması gerekiyor. Sakal gürleştirme için aşağıdaki yöntemi deneyiniz. Bu yönteme devam edersek, öncelikle taze sarımsak gerekiyor. Öncelikle sarımsağı soyun ve ucunu kesin. Sakal bölgenizi yıkadıktan sonra sarımsağı yedirerek sürün. Yüzünüzde yarım saat kadar kaldıktan sonra temizleyebilirsiniz.

Bu yöntemi her gün deneyin, bir ay içince sonuç alınmaktadır.

Badem yağı ile sakal çıkarma / Sakal gürleştirmek isteyenler için.

Badem yağı tek başına bir işe yaramaz. Badem yağının yanına zeytinyağı ilave ederek bu yöntemi deneyebilirsiniz. Öncelikle bir miktar zeytinyağı ile badem yağını karıştırın. Bu yöntemi denemeden önce sakalınızı kesin. Sakal kesildikten sonra bu karışımı sürün. Ortalama iki saat kadar yüzünüzde kalmalıdır. Daha sonra durulayabilirsiniz. Bu yöntemi haftada üç kez kullanabilirsiniz. Süreklilik önemlidir.

Sakal çıkaran serumlar

Benim bildiğim en etkili serumlardan birisi “Eeose Sakal Serumu 60 ml.” Bu serum ile sakalınızı hızlıca çıkarabilir, gürleştirebilirsiniz.

Şimdi sizlere sakal ve saç uzatma konusunda birkaç bağlantı vereceğim. Bu bağlantılarda bu konuların daha detaylı hali vardır. İsteyenler bu konulara göz atabilir, yorumda bulunabilir.

http://www.dogalguzellik.net/sakal-cikarma-yollari-sikayetleri-ilac-kullanimi.html Sakal çıkarma yöntemleri, yolları ve şikâyetlerini bu başlıkta bulabilirsiniz.

http://www.dogalguzellik.net/kara-sarimsak-ozu-vusla-kullanici-yorumlari-ve-sikayetleri.html Bu makalede ise kara sarımsak özü vusla var. Genelde dizi oyuncuları, sakal gerektiren bölümler için kullanıyor. İlgili konulara göz atıp sizde karar verebilirsiniz.

Kullanıcı tecrübesi ile oluşturulmuş diğer yazılar için DogalGuzellik.net adresini takip edebilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …