şehirler arası otobüs sürme oyunu

Şehirler Arası Otobüs Sürme Oyunu İncelemesi

IOS ve Android işletim sistemine sahip olan cep telefonlarında en çok indirilen oyunlar listesinde kendisine ilk sıralarda yer bulan Şehirler Arası Otobüs Sürme Oyunu hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Milyonlarca indirilme sayısı ile başarılı bir oyun olduğunu gözler önüne seren oyunun içeriği hakkında bilgi verelim.

Şehirler Arası Otobüs Sürme Oyunu

Oyunun tamamen Türkçe olması özellikle Türk oyun severler tarafından oldukça dikkat çekmektedir. Şehirler arasında seyahat etmek isteyen yolcuları gitmek istedikleri yere götürmeye hazır mısınız? Hard Truck oyunu mantığı ile hareket eden yapımcıların oyunda sizlere sunduğu detayları açıklamak istiyoruz.

Öncelikle 6 farklı otobüs modeli karşımıza çıkan bu oyunun otobüs içeriğinde bulunan bütün detayları aktif olarak sunmaktadır. Emniyet kemerinden tutun da, vites geçişlerinde ayrıntıların ele alınmasına kadar. Oyun içerisinde bulunan gerçek otogarlardan yolcunuzu alarak seyahat etmeye hazır olun. Trafik kurallarının tamamen gerçek olduğu bu oyun üzerinde 20’den fazla görev sizleri beklemektedir. Özellikle otoyollarda uymanız gereken hız sınırları sizlerin başınızın derde girmesine neden olacaktır. Başarılı grafikleri ile oyun severler tarafından indirilen oyunun diğer bilgilerini sizlere açıklamak istiyoruz.

Şehirler Arası Otobüs Sürme Ek Bilgileri ve İndirme Linkleri

Oyunlar kategorisinde karşımıza çıkan oyunun sürümü 21 Mart 2017’de gelen güncelleme ile 1.1 . 273 MB dosya boyutu bulunan oyunun 4 yaş ve üzeri için uygun olduğunu da açıklamak istiyoruz. İşletim sistemi olarak İOS için 8.0 e kadar destekleyen bu oyunu indirmek için markete girmeniz yeterli olacaktır.

Uygulama içerisinde bulunan paralardan satın almak için 3.59 TL ile 34.99 TL arasında ücret ödemek zorundasınız.

Uygulamayı IOS platformda oynamak istiyorsanız buradan indirebilirsiniz.

Uygulamayı Android platformda oynamak istiyorsanız buradan indirebilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …