shenlong itemleri

Shenlong Silah Rehberi

Knight Online’da Dark Knight silahlarına benzer atak gücüne sahip Shenlong itemleri, oyunun Kore sunucularında uzun süredir bulunmaktaydı. Farklı tasarımlarıyla ve yüksek özellikleriyle dikkat çeken bu silahların yetenekleri bulunmamaktadır. Yani Dark Knight silahları gibi ekstra özellikleri yoktur.

Atak ve defans yönünden güçlü olan bu itemler arasında dagger yoktur. Bunun yerine jamadar vardır. Ayrıca Warrior ve Porutu sınıfının kullanabileceği normal atak hızına sahip yeni bir tek el spear bulunmaktadır. Bu silahların oyundan silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Shenlong silahları, PUS’da satılan Gold Dragon Egg eşyasından +1 olarak düşebilmektedir. Aşağıda rebirth halleri yer almaktadır.

Golden Dragon Crescent Blade
Long Spear
Celestial Dragon Halberd
Yeni tek el porutu/warior itemi
Shenlong Bow
Archer sınıfı için Crossbow
Double Dragon Claw Jamadar
Assasin sınıfı için Jamadar
Fire Dragon Saddle
Ateşli mage silahı 🙂
Ice Dragon Saddle
Ice Mage Staffı
Lightning Dragon Saddle
Lightning Mage Saffı
Wrath of the Dragon ve Dragon Horn Shield
Priest sınıfına ait item ve kalkan

 

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …