Snapchat Hesap Silme

Snapchat 2011 yılında uygulama mağazalarında yer almış, kullanıcılarının fotoğraf ve video çekebildikleri, bunların üzerinde oynama yapabildikleri sosyal mesajlaşma platformudur. Snapchat’ten bir şekilde kurtulmak istiyorsanız, Snapchat hesap silme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmekte. Burada dikkat edilmesi gereken husus ise, silinen hesabın geri getirilemeyeceğidir. Daha sonra farklı bir hesap açarak hesabınızı tekrar oluşturabilirsiniz.

Snapchat Hesap Silme

Bunun için bilmeniz gereken iki bilgi var, snapchat kullanıcı adı ve şifreniz…

Bu ikisini biliyorsanız buraya tıklayarak Snapchat Hesap Silme sayfasına geçebilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp robot olmadığınızı doğrulayarak giriş yapın. Uygulama biraz atarlı bir mesaj ile “son kararın mı?” sorusunu soracağı yeni bir sayfaya yönlendirecek.

indir

Yukarıdaki resimde de görüldüğü üzere tekrar şifrenizin girilmesi istenecek, şifreyi girip hesap sil butonuna basarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

 

 

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …