Star Wars™ Galaxy of Heroes

Star Wars™ Galaxy of Heroes Oyun İncelemesi

Electronic art tarafından Aksiyon ve Macera oyunları kategorisinde kullanıcıların karşısına çıkan oyunun konusu ve oyunda gerekli olan sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilirsiniz. Uzun zamandır oyun severlerin hizmetine sunulan bu oyunun yeni serisi olan Star Wars™ Galaxy of Heroes oyununda yeni karakterler oyunun daha çekici hale gelmesine neden olmaktadır.

Star Wars™ Galaxy of Heroes Konusu

Online olarak oynayacağınız en iyi oyunlar listesinde bulunan bu oyunda kuracağınız ekip ile birlikte oyunun ana karakteri olan Dev Boss’ların karşısında amansız bir mücadele sizleri beklemektedir. Dev Boss’lar ile gireceğiniz mücadeleden galip çıkmak için savaşçılarınıza yeni kostümler ve yeni silahlar sunan bu oyundan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Online olarak oynama şansınızın olduğun bu oyunda ana karakterinizin güçlerini devamlı olarak geliştirerek sizlerde oyun içerisinde liderlik konumuna ulaşma fırsatını yakalamış olacaksınız. Oyun içerisinde kuracağınız askeri timler ile yani mangalar ile diğer rakiplerinize savaş ilan etmeniz durumunda turnuvalarda ödül kazanma şansını yakalayacaksınız.

Evrende meydana gelen bu hakimiyet savaşından amansız bir mücadele örneği sergileyerek galip ayrılmak için yapmanız gereken stratejilerinizi doğru geliştirmek ve bu sayede rakiplerinizi yenmek ana hedefiniz olmalıdır.

Star Wars™ Galaxy of Heroes oyuna son gelen güncellemeler

Oyununu özellikle sistematik olarak hata veren sorunları son güncellemeden sonra düzeltildi. S8 ve S8 Plus modelleri için yeni çerçeveler eklendi. Oyunun arka plan uygulamasında çok fazla güç tüketen uygulamalara kısıtlamalar getirildi.

Star Wars™ Galaxy of Heroes Sistem Gereksinimleri

1 Temmuz 2017 tarihinde son güncellemesini yapan oyunun mevcut olarak karşımıza çıkan son sürümünde 0.8.225590 yer almaktadır. 50 Milyon kişi tarafından oynanan bu oyunu telefonlarınıza indirmek için Android 4.1 sürümü ve üzerinde sürümün bulunması gerekmektedir. Uygulama içerisinde yer alan satın almalarda ise 3.49 TL ile 349.99 TL arasında değişen fiyatlar oyuncuların karşısına çıkmaktadır.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …