sue-oyunu

Sue ile Çocuk Oyunları Oynayın

Çocuklar vakitlerinin önemli bir kısmını televizyon, bilgisayar veya tablet gibi teknolojik aletlerin başında geçiriyor. Zamanlarının büyük bir bölümünü belirttiğimiz görsel iletişim araçlarının başında geçiren çocuk doğal olarak kendisine rol model alacağı çizgi film veya oyun karakterini belirliyor. Onunla kendisini bir tutuyor ve ona özeniyor. Onun gibi davranış sergilemek onun artık hayat felsefesi haline dönüşüyor. Elbette onları zararlı içeriklerden korumak isteyen veliler de bu durumu görmezlikten gelemiyor. Zira çocuğunu iyiye sevk edecek çizgi film ve oyunlar ile büyümesini doğal olarak istiyor. Durum kız çocukları olunca durum biraz daha vahim bir hal alıyor. Peki kız çocukları için çizgi film ve bir oyun için öneriniz var mı dediğinizi duyar gibi oluyoruz.

Çizgi filmlerinin yanı sıra oyunları ile fenomen olan Sue karakterini sizlere tanıtmak istiyoruz. Uzak doğu kanallarında gösterimde olan Sue, özellikle kız çocuklarına hitap eden bir çizgi film. Sue’nin en karakteristik özelliği gözleri ile kızlara özgü davranışları olmaktadır. Sue karakterinin veya uzak doğu çizgi filmlerindeki karakterlerin genelinde gözler büyük oluyor. Zira bu durum karakterin duygularını daha rahat şekilde karşı tarafa aktarabilmenin bir yolu imiş. Titreyen veya parlayan gözler duyguları daha rahat muhatabına aktarıyormuş denilmekte. Gelelim Sue oyunlarına… Sue Oyunları sayfasından birçok çeşidine ulaşabileceğiniz bu oyunların geneli kızlara özgü oyunlardan oluşmaktadır. Oyunların isimleri dahi size anlatmak istediğimizi özetler mahiyette. Sue Pastanesi, Sue Sandviç Dükkanı, Sue Mantı Dükkanı, Sue Kuaförde, Sue Kazak Örme, Sue Çiçek Dükkanı, Sue Oyuncak ve giysi giydirme..
Görüldüğü üzere kızlar için seçkin ve onları eğitecek tüm oyunları Sue oyunları arasında bulmak mümkün. Peki bu oyunları nerede bulacağız?

Uzak doğunun narin kızı Sue ile yukarıdaki oyunların tamamını oynamak isterseniz sizlere Süper Oyunlar sayfasını önermekteyiz. Zira Sue karakterine ait ne kadar oyun varsa orada bulabileceğinizi temin etmekteyiz. Daha fazlası için alttaki ilgili çalışmaya göz atınız.. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

http://www.superoyunlar.org

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …