genel-blog

Takip Edilesi Bir Genel Blog

Merhaba, bu içerikte sizlerle yeni keşfettiğim bir genel blog sitesi önereceğim. Google ‘da rastgele surf yaparken rast geldiğim bu web sitesi içerikleriyle, tasarımıyla ve her türlü fonksiyonunun kalitesiyle çok hoşuma gitti. Peki o site ne? Neo Piksel ismiyle gittikçe ünlenen bu blog kısaca göz attığımız zaman içerisinde bir çok kategoriden yazı barındırmakta. Teknoloji, haber, eğlence, müzik, rehber nitelikli yazılar ve diğer türlerin hepsini bir arada bulundurması beni en çok etkileyen tarafı oldu desem yanlış olmaz. Dünyaya bağlı kalmak ve gelişmelerden haberdar olmak isteyen kullanıcılarımız için kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken güzel bir platform olduğunu düşünüyorum Neo Piksel ‘in. Bu arada eğer müzik ve teknoloji ile iç içe olan bir insansanız bu siteyi daha çok ziyaret etmenizi öneriyorum çünkü her ne kadar her telden yazılar paylaşsalar da teknolojik yazıların ve şarkı sözleri içeriklerinin daha fazla olduğunu görebiliyorum.

Sitede gezindiğim sürece dikkatimi çeken ve işime yarayacak bir çok bilgi, eğlence içeriğiyle baş başa kalıyorum ayrıca içeriklerin yazılış kalitesine de baktığımız zaman samimi ve resmilik arasında kalan hoş bir dil bizi karşılıyor. Bu da sıkılmadan devam etmemi sağladı diyebilirim. Amaçlarının insanlara her türlü konuda (teknoloji,sanat,müzik,haber vb.) doğru ve eğlenceli bilgi vermek olduğunu söyleyen ekip gördüğüm kadarıyla bunun için yoğun bir çaba sarfediyor, ayrıca okurlarıylada iç içe bir tavır sergiliyor. Mavi ve beyaz renk temalarıyla birlikte sadeliği tercih eden site genel blog türünün Türkiye ‘deki en güzel örneklerinden birisi olmayı başarmış.

Benim Neo Piksel hakkında diyebileceklerim şeyler bunlar, sizin de takip etmeniz gerektiğini düşündüğüm için bu yazıyı hazırladım umarım faydası olmuştur. neopiksel.com adresinden bu güzel genel blogu takip edebilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …