teka servis

Teka Servis Merkezi

Ankastre mutfaklar konusunda en büyük üreticilerden birisi olan Teka markası, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşyalarda da kaliteli ürünlere imza atmaktadır. Teka ürünleri uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilen dayanıklı ürünlerdir. Alman dayanıklılığının eseri olan beyaz eşyalar, iş yerleri ve endüstriyel tesislerde de kullanılabilmektedir. Dünyadaki hemen her ülkeye satış gerçekleştiren firma Türkiye pazarında da etkin bir role sahiptir.

Müşteri ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilen Teka ürünleri, son teknolojinin nimetlerinden faydalanan işlevsel ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Teka buzdolabı ve bulaşık makinesi cihazları zaman içerisinde eskime sonucu veya yanlış bir kullanıma maruz kalma neticesinde arızalanabilirler. Böylesi bir arızayla karşı karşıya kalmanız halinde cihazınızı Teka servis hizmetlerimiz aracılığıyla tamir ettirebilirsiniz.

Teka servis personellerimiz markanın ürünlerinde uzman, teknik donanımı yüksek, müşteri memnuniyeti prensiplerine önem veren ekiplerden oluşmaktadır. Hızlı bir tamir sürecini gerçekleştiren ekip elemanlarımız, titiz çalışarak cihazınızın sorunlarını detaylı bir şekilde ele almaktadır.
Tamir hizmetimiz sonrasında cihazınızın arızasının giderilmesinin yanında, cihaz performansında eskiye nazaran ciddi bir yükseliş meydana gelecektir. Bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi Teka ürünlerinde firmamıza ulaşarak kaliteli ve garantili bir hizmet alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimize 444 78 56 numaralı telefondan ulaşarak Teka servis ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Teka ürünlerinin tamir ve bakım işlemlerini yürüten ekiplerimiz İstanbul genelinde tüm noktalara hizmet sunmaktadır. Bizi arayarak cihazınız için kaliteli, titiz ve hızlı bir tamir hizmeti alabilirsiniz.
Website: https://www.tekaservisleri.com

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …