sms ile kredi

Telefon Aracılığıyla Kredi

Son dönemlerde ev sahibi olmak, araç almak, düğün yapmak gibi maddi faaliyet gerektiren işlemlerde gerekli nakit parası olmayan kişiler için kredi yararlı bir imkan olmaktadır. Çeşitli bankaların farklı kampanyalarından yararlanılarak çekilen krediler, 120 aya kadar vadelerle kullanıcıları rahatlatmaktadır. Bu tür ihtiyaçları almak için çekilen kredilerden önce, maddi durumunuzu iyi hesaplamanız ve geri ödemesini tam olarak hesaplamalısınız. Aksi durumda ödeyememe durumları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda bankalar sizin kredi notunuzu düşürüp başka ihtiyaçlarınızda kredi vermeyebilir. Kredi çekmenin birden çok yöntemi bulunmaktadır, sms ile kredi başvurusu, internet aracılığıyla başvuru, bankaların şubeleri aracılığıyla başvuru yöntemi bulunmaktadır.

Başvuru Şekilleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

Başvuru şekilleri arasında pek bir fark bulunmamaktadır. Bu tarz farklı başvuru şekilleri çıkmasının en büyük sebebi zamandan kazanmak ve müşterileri bankalara kadar gelmeden kolayca krediye başvurmasını sağlamaktadır. sms ile kredi ile de başvuru yapsanız banka şubeleri aracılığıyla da başvuru yapsanız krediyi hemen çıkmayıp belli bir araştırma süresinden sonra kredi çıkmaktadır. Bazı bankalar sms ile kredi başvurusu sonucunda hemen krediyi sonuçlandırıp, banka hesabınıza paranızı aktarabilmektedir. Bazı bankalar ise bu başvuru türlerini alıp belirli bir süre zarfında değerlendirip onay verdikten sonra sizleri bankaya çağırmaktadır. Bu işlemler bankadan bankaya değişmektedir.

Sms Aracılığıyla Başvuru Nasıl Yapılmaktadır?

Telefonunuzun kısa mesaj kısmına girerek, bankaların istediği bilgileri girdikten sonra yine bankaların verdiği numaraya mesaj atmanız gerekmektedir. Bu mesaj sonrası size bir onay ya da ret cevabı gelecektir. Örnek olarak odeabank sms ile kredi başvuru için Nakit yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazıp 8444 nolu numaraya mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Attığınız mesajdan sonra çok kısa bir süre içerisinde size geri dönerek, onay verildiğini belirten bir cevap almaktasınız. Bu cevap ile beraber odeabank şubelerine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Detaylar için: http://www.smsilekredi.com/

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …