Tesettür Giyimde Sadelik ve Şıklık

Tesettür giyim de sadelik ve şıklık, günlük yaşamınız da, özel günleriniz de şık bir güzellik ve duruş elde edebilirsiniz. Giyiminizi takı, kemer, ayakkabı, çanta ile kombin yaparak hareketli objeler yapıp güzel bir duruş gösterebilirsiniz. Hareketlendirmenizi yaptıktan sonra ise makyaj ile görünümünüzü tamamlayıp daha şık ve sade görünüme sahip olabilirsiniz. Tesettür giyimde vazgeçilmezlerden birisi ise eşarptır. Eşarplarda kayganlık konusuna yani kaygan olmaması nedeniyle kumaş olarak ipek tercih edilmektedir.

2016_tesettur_giyim_modelleri_h37077_dac45

Tesettür giyim de sadelik ve şıklık, Tesettür giyim modasını oluşturan birden fazla marka ve model bulunmaktadır. Özellikle Türkiye bu konu hakkında uzun uğraşlar vermiş ve her gün daha iyi bir noktaya gelmektedir. Tesettür giyim de sıradanlığın dışına çıkabilmek için küçük ama sevimli rötuşlar kullanmanız size güzellik katacaktır. Tesettür giyim de sadelik ve şıklık konusunda özellikle kullanacağınız renkler sizleri oldukça ilgilendirecek ve önem arz edecektir. Altın renkli ve çiçek desenli ebruli otantik tasarımlar bu dönemde oldukça çok tercih edilmenin yanında size zarif bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Tesettür giyim de sadelik ve şıklık konusunda diğer bir önemli ayrıntı ise şal ve bonelerdir. Giyiminizi oluştururken kombin yapmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı rengin farklı bir tonunu kullanarak kombinize şık bir görüntü katabilirsiniz.

Tesettür abiye de sadelik ve şıklık konusunda diğer bir önemli ve en önemli madde ise bedeninize yani vücudunuza uygun bir kıyafet/kıyafetler tercih etmenizdir. Hatlarınızı ve vücudunuzu iyi tanıyarak kıyafet seçimlerinizi ve kombin ile alakalı seçimleri ona göre yapabilir tercih edebilirsiniz.

Kilonuzdan hoşnut değilseniz dar elbiseler tercih etmemeniz sadeliğinize sadelik katacaktır.Bu tarz elbiseler arıyorsanız http://www.alyadua.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

okur yazar

Uluslararası Okuryazarlık Günü Ne Zaman?

Hiç konuşmadığınız bir dile sahip bir ülkeye gittiniz mi? Eğer öyleyse, belki de en temel …