Tesettür Siteleri İle Artık Tesettür Alışverişi Çok Daha Kolay

Bundan yaklaşık 15 sene önce sayıları bir elin parmağını geçmeyen hazır tesettür giyim siteleri ile tesettür giyim sektörü son derece hizmet vermeye çalışmaktaydı. Tesettürlü bayanlara iş ve eğitim hayatında kazandırılan yeni haklar ile beraber tesettürlü bayanların sayılarının büyük bir hızla artması, özellikle de genç tesettürlü bayanların sayı olarak artış göstermesi tesettür giyim sektörünün de hareketlenmesinde ateşleyici rolünü üstlendi.
Artan talebi karşılamak üzere sektöre yeni tesettür giyim markaları giriş yaparken bu markaların pek çok çoğu internetin gücünden yararlanmayı tercih etti. Ancak markaların sadece kendi sınırlı kreasyonlarını satışa sunmaları tesettür siteleri üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişilerin daha az seçeneğe ulaşmasına yardımcı olması nedeni ile sekteye uğradı.
Daha sonra açılan zenruba.com gibi siteler ise aynı site üzerinden farklı onlarca markanın yüzlerce ürününe kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlaması açısından sektöre büyük bir haraketlilik kazandırmış oldu. Yani tesettür siteleri aslında tesettürlü bayanların hiç yorulmadan ve mağaza mağaza gezmelerine gerek kalmadan ünlü markaların en sevilen modellerine mağazalardan asla alamayacakları fiyatlar ile sahip olma kapısını açmış oldu.
Çünkü bu sitelerde mağaza kirası, stok maliyeti, çalışan personel gideri gibi pek çok gider olmadığı için ürünlerin fiyatları ve tesettür giyim modelleri için çok daha düşük fiyatların uygulanması söz konusu oldu. Sizde hemen güvenilir tesettür giyim siteleri sıralamasında ilk sıralarda yer alan zenruba.com sitemizi ziyaret ederek sezonun en sevilen modellerine ulaşabilir, kaliteli ürünleri dilerseniz kapıda ödeme dilerseniz de kredi kartına taksit imkânı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik isterseniz yurt dışından da sipariş verebilir, yabancı ülkelerde yaşanan en büyük sıkıntı olan alışveriş sorununuzu tesettür siteleri ile çözebilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …