nazi köprülü

Tozlu Mikrofon’un Köprülü Hakkındaki Yazısı

Hayatımız internet olmuş. Milyonlarca web sitesi var neredeyse bununla birlikte tabii ki hem çok faydalı bilgiye erişimimiz var hem de birçok dezavantaj ile karşı karşıyayız. Bugün sizlere günde saatlerce vakit harcağımız bu alemde gayet özgün ve nizami bir bilgi deryasından bahsetmek istiyorum. Sitenin adı Tozlu Mikrofon ve içerisinde açılması üzerinden çok süre geçmemiş olmamasına rağmen binlerce makale bulunuyor.

Aslında bu işe gereksiz bilgileri temizlemek amacıyla kendime has bilgi edinebileceğim bilgi blog siteleri listesi hazırlamak amacıyla başladım. Tozlu’da hem gündelik hayat ile ilgili kategoriler hem de tarih ve eğitim gibi bilgi kaynağı olarak kullanılabilecek bilgiler görünce hoşuma gitti. Site aynı zamanda sosyal medyada da bir hayli aktif görünüyor. Özellikle Facebook sayfasını takip etmenizi tavsiye ederim. Tozlu Mikrofon sitesini internette bir arama sonucu buldum.

Mehmet Fuat Köprülü hakkında kimdir? araması yaparken çıktı karşıma. Yazının ne çok fazla uzun ne de kısa olması hoşuma gitti. Oradan başka sayfalara atlamaya başladık ve site içerisinde adeta kendimi kaybettim. Fuat Köprülü yazısından sonra Ziya Gökalp yazısını okudum. Site hızlı ve içeriği gayet temiz görünüyor. En önemlisini unutmadan söyleyim; oradan buradan karşınıza reklam fırlamıyor.

Sitenin kuruluşundaki kalitesi ve çizgisi hiç bozulmadan devam ettirilmiş belli ki. Duyduğuma ve gördüğüme göre her gün mutlaka 5 tane makale ekleniyor. Yani her gün takip etmek için yer imlerinize eklemeye değer. İyi okumalar.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

altın elbiseli adam

Altın Elbiseli Adam Kimdir?

Altın Elbiseli Adam; altın gibi bir kalbi olan Barkın Bayoğlu… Motosiklet camiasının önde gelen duayen …