trivia crack

Trivia Crack Türkçe Oyun İncelemesi

Arkadaşların ve tanımadığın rakiplerin ile iyi bir zaman geçirmene imkan veren oyunlar arasında yer alan Trivia Crack Türkçe oyunu hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda oldukça popüler olan, bilgi yarışması tarzında oyunlardan Trivia Crack Türkçe’ye gelen yenilikler hakkında bilgi verelim.

Trivia Crack Türkçe Oyunu

İOS ve Android oyun marketlerinde karşımıza en çok indirilenler listesinde ilk sırada çıkan bu oyunun özellikle bilgi yarışması kıvamında geçmesi oyuna olan ilginin artmasına neden olmaktadır. Oyun içerisinde online olarak karşımıza çıkan rakiplerimizi yenmek için bilgi sahibi olmamız veya bazen de şansımızın yanımızda bulunması gerekmektedir.

Oyun içerisinde 20’den fazla dil seçeneğinde bulunması oyun severlerin farklı diller oyun oynamasına imkan vermektedir. Aynı zamanda oyun içerisinde yer alan bir menüden dilerseniz sizlerde yarışmada sorulacak olan sorulardan yollama fırsatını bulmuş olacaksınız. Yolladığınız sorular editör onayından geçtikten sonra ilerleyen bölümlerde sizlerin karşısına gelme olasılığı olacaktır. Oyun içerisinde aynı zamanda koleksiyon olarak geçen kartları da biriktirebilir ve istediğiniz zaman kullanma şansını yakalamış olursunuz.

Trivia Crack Türkçe Ek Bilgileri

İşletim sistemlerinin oyunlar kategorisinde karşımıza çıkan bu oyunun son güncelleme tarihi 24 Temmuz olarak karşımıza çıkıyor Mevcut sürüm olarak ise 2.43 sürümü ile gelen oyunu indirmek için gerekli olan boyutun 278 MB olduğunu da açıklamak istiyoruz. İOS işletim sistemlerinde oyunu indirmek için İOS 8.0 ve üzerinden cep telefonu gerekmektedir. Android kullanıcıları ise bu sürüm 4.4 olarak dikkat çekmektedir.

Trivia Crack Türkçe Oyunu Oyun içerisi satın almalar

3.49 TL ile 349.99 TL arasında satın alma değişiklikleri bulunan bu oyunda en çok satın alınan uygulamanın Full recharge olduğunu ve fiyatının da 3.49 TL olduğunu belirtiyoruz. Bir diğer en çok satın alınan uygulamar arasında ise 5500 Coins Pack gelmektedir. Bunun fiyatı ise uygulama içerisinde 17.99 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …