markalardan

Tüm Korkmaz Ürünleri Markalardan.com’da!

İlk kurulduğu 1972 yılından beri elektrikli ev aletleri ve paslanmaz çelik mutfak eşyaları ürünlerinin imalatını yapan Korkmaz, yüksek kalite standartları ve sağlığa uygun üretimiyle yaklaşık olarak 80 ülkeye ihracat yapmaktadır. Günümüzde üretim kapasitesini çağın yüksek teknolojisi ile birleştirerek, pazarda bulunan mevcut hacmini ve konumunu oldukça geniş bir alana yaymayı başarmıştır. Korkmaz, üretimini yapmış olduğu ürünleri uluslararası sağlık normlarına uygun üretmektedir. İnsan sağlığı herşeyden önemlidir. Sürekli gelişen ve değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve sektörde elde etmiş olduğu tecrübeler sayesinde kullanıcılar için en iyisini yapmak Korkmaz’ın vizyonuna yön veren en önemli kriterlerin başında gelmektedir.

Birçok kategoriden geniş ürün yelpazesiyle tencere seti, elektrikli cezve, çaydanlık takımı, seramik tava, rende, tost makinesi, kahvaltı takımı, fritöz ve bıçak seti gibi Korkmaz marka tüm elektrikli ev ve mutfak aletlerini bayileri aracılığıyla siz müşterilerine ulaştırmaktadır. Üstelik şimdi tüm Korkmaz marka ürünleri internet üzerinden sipariş edebileceğiniz, internetten satış yapmakta olan bayiler mevcut. Bu bayilerin en bilineni ise şüphesiz markalardan.com’dur. 1972 yılında faaliyete geçen Gültekinler Grup tarafından, 2012 yılında “Bir tık bir Dünya” sloganıyla yayına başlayan markalardan.com günümüzde birçok markanın bayiliğini üstlenmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan markalardan.com cep telefonu, televizyon, buzdolabı, bilgisayar, derin dondurucu, çamaşır makinesi, elektrikli mutfak gereçleri, elektrikli ev aletleri, sağlık ürünleri, ev ve mutfak köşe takımları, halı, mobilya, yatak, ranza, televizyon sehpası gibi yüzlerce ürünün satışını yapmaktadır.

Markalardan.com; Bünyesinde bulunan ve bayiliğini üstlenmekte olduğu Altis, İphone, Arçelik, Avensis, Biev, Kütahya Porselen, Bambum, Braun, Essenso, Grundig, Goldmaster, Korkmaz, Philips, Tefal, İstikbal, Gazella, Rowenta gibi dünyaca tanınan markaların ürününü sektörde edinmiş olduğu ticari birikimi ile Türkiye’nin her bir yanına kesintisiz ulaştırarak, sektöründe yenilikçi ve Türkiye’nin en kaliteli E-ticaret sitelerinden biri olmayı amaç edinmiştir. markalardan.com E-ticaret sitesinde satılmakta olan yüzlerce ürün, stoklardan müşterilere olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. İlke edindiği müşteri memnuniyeti ve sonsuz hizmet anlayışıyla, müşterilerinin yüzünü güldürecek yenilikleri paylaşmaktan gurur duymaktadır.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

profilo

İstanbul’un Her Noktasıa Aynı Gün PROFİLO Servisi

Profilo kalitesine sahip ürünlerinizden memnun olabilirsiniz ancak bu memnuniyet bir ömür sürecek diye bir şey …