1 faz ticaret

Türkiye’nin İlk Online Toptan Elektrik Mağazasıyla Tanışın!

Evet, başlıkta da gördüğünüz gibi bugün ki inceleme yazımızda sizlere Türkiye’nin ilk online toptan elektrik mağazasıyla tanıştıracağım. Fransız elektrik devi Schneider Electric tarafından Türkiye pazarına armağan edilen Faz Ticaret, kısa sürede elektrik piyasasında söz sahibi olmayı başardı. Elektrikçiler için toptan elektrik ürünleri satan bu internet sitesi toptan ürün satımında oldukça makul fiyatlar ile karşımıza çıkıyor.

Herhangi bir sektörde bir ürünü toptan olarak almak avantajdır. Fakat bir ürünü toptancı sizin kapınıza kadar getiriyorsa ürün fiyatı üzerine farklı bir maliyet kalemi ekleyecektir. İşte bu noktada Faz ticaret internetten online satış yaptığı için bu maliyet kalemini dışarıda tutuyor ve hem elektrikçiler hem de son kullanıcılar için bir avantaj oluşuyor. Bende bu firma ile akım korumalı priz arayışım sırasında tanıştım.

Neden Fazticaret.com’u Tercih Etmeliyim?

Aslında Fazticaret’i tercih etmek için sebebiniz ortada. Alacağınız ürünü daha ucuz bir fiyata temin etmek. Bu sayede hem siz hem tüketiciler ekstra bir maliyet kaleminden kurtulmuş oluyor. İşte bu nedenle ürünlerinizi toptan almak bir avantaj. Ama internet üzerinden toptan elektrik malzemeleri almak ekstra bir avantaj sağlamaktadır.

Fransız elektrik devi Schneider Electric’in, yakın zamanda Türkiye elektrik ürünleri pazarına sunduğu Fazticaret ürünleri uygun fiyatlara sunmasının yanı sıra da zaman zaman yaptığı çekilişler ile de kullanıcıları etkilemesini biliyor.

Şimdi gelelim asıl konuya, ben Fazticaret.com ile nasıl tanıştım? Aslında tamamen tesadüf. Kısa süre önce İstanbul’da yaşanan yağmur felaketini bilenler vardır. O doğal felakette çok sevdiğim biricik masaüstü bilgisayarım akım değişmesi nedeniyle güç kaynağını yaktı. Durum böyle olunca da bende araştırmaya başladım ve en ucuz şekilde bu sorunun önüne nasıl geçebilirim sorusunu sormaya başladım. Kısa sürede de cevabını buldum. Akım korumalı priz ile elektrik hattında yaşanan bu tür sorunların önüne geçebileceğimizi öğredim. Tabi en etkili çözüm kesintisiz güç kaynağı veya jeneratör olabilir. Fakat bu prizler o ürünlerin neredeyse 5/1 fiyatında. Bu nedenle en iyi akım korumalı priz aramalarına başladım. Ve Schneider Electric akım korumalı priz ile tanıştım. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. Sizlere de tavsiye ederim.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …