Uygun Fiyatlı LG Telefon : LG Max

LG’nin uygun fiyatlı akıllı telefonu LG Max yaz döneminde dünyanın birçok noktasında raflarda olacak.

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG, IFA 2015 öncesi yeni uygun fiyatlı akıllı telefonunu tanıttı. İşte fiyatı ile dikkat çeken LG Max hakkında her şey.

lg_max_front_back

Eylül başında düzenlenecek IFA Berlin etkinliğinde üst düzey bir akıllı telefon duyurmaya hazırlanan LG, öncesinde giriş seviyesi uygun fiyatlı bir akıllı telefon tanıttı. LG Max olarak isimlendirilen telefonda 5 inçbüyüklüğünde 854x480p çözünürlüklü ekran yer alıyor. 1.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden güç alan LG Max’ın bellek kısmını 1GB RAM ve genişletilebilir 8GB dahili depolama oluşturuyor.

Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemiyle çalışan telefonun arka kamerası 8MP, ön kamerası 5MP çözünürlükte. Ön kamera al açarak selfie çekme ve Selfie flaş özellikleriyle destekleniyor. LG Max’ın çıkarılabilir yapıdaki pili ise 2.540 mAh gücünde.

3G bağlantısını destekleyen LG Max beyaz, titan ve altın renk seçenekleri eşliğinde 172$’dan raflarda olacak. Telefon ilk olarak Hindistan’da kullanıcılarla buluşacak. İlerleyen günlerde satış işlemi Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nu kapsayacak.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

pubg mobile

PUBG Mobile’de Oyun Kazanmanızı Sağlayacak 10 Pratik Bilgi

PUBG, PlayerUnknown’s BattleGrounds’un kısaltması şeklinde ortaya çıkmış bilgisayar oyunudur. Mantığı silahsız bir şekilde 100 kişiyle …