Vindictus Para Kazanma Rehberi

Vindictus oyununu için, Türk Lirası harcamadan da para kasılabilir. Eğer zenginseniz, param çok diyorsanız yazının devamını okumadan sayfayı kapatabilirsiniz 🙂 (Malum NX satışıyla oyun parası kazanılabiliyor). Vindictus para kazanmanın zor olduğu online oynanan RPG tarzı bir oyun. Bu oyunda çeşitli taktik ve stratejilerle oyun parası kazanabilirsiniz. Bu yazımız Vindictus para kazanma rehberi niteliği taşımakla birlikte, yeni yöntem ve stratejilerle yenilenecektir. (Sizler de yorumlarla kendi stratejilerinizi belirterek, yazımızı güncelleme imkanı sağlayabilirsiniz)

Enchant Scroll Farmı

Oyunun en büyük nimetlerinden, herkesin ihtiyaç duyduğu enchant scrolllarını farmlamaktır. Bunu yapabileceğiniz RAID(Büyük bossların yer aldığı, tek kişinin kesmekte zorlandığı ve günlük giriş sınırı bulunan büyük zindanlar) ve normal zindanlar yer alıyor.

Ben size çoğu oyuncunun silahına bastığı Valor Enchant Scroll ve Master Enchant Scroll yerlerini söyleyeceğim. Buralar 90 seviyedeki oyuncuların tek başına rahatlıkla bitirebileceği yerlerdir. Ayrıca master ve valoru çoğu oyuncu tercih etmektedir.

Valor Enchant Scroll’ü kasabileceğiniz en rahat dungeon Fruitful‘dur. Bu dungeon kısa sürer. Scroll’ün ortalama fiyatı 700k civarıdır.

Master Enchant Scroll’ü sadece Rocktune’s Cabin adlı bölümde kasabilirsiniz. Bu bölüm Fruitful’dan biraz daha uzun sürer. Master Enchant Scroll’ün düşme şansı Valor’unkinden daha yüksektir. Fakat Master Enchant Scroll 400k civarı satılmaktadır.

NOT: Bu iki bölümü Hero modunda oynamanız gerekmektedir!..

Paranın aktığı bölüm: Deep Corruption

7 yaratık öldürerek +35k altınla ödüllendirilen bölümdür. Özellikle Bow Kai’nin zorlanmadan 7 yaratığı tekmeyle öldürmesi mümkündür. ( Gale kick skilli sayacı arttırır.)

Sezon 3 bölümlerinden biri olduğu için, içerisinden düşen Godly Cloth, Heavenly Leather gibi malzemeler de rahatlıkla satılmaktadır. Ayrıca bu bölümü tamamlamak 100k net para kazandırır.(Yerden düşen malzemeler hariç)

Fakat bölüm biraz zorlayıcıdır. 4 kişilik olan bu bölüm Quick Battle vasıtasıyla kurulduğunda, rahatlıkla dolar.

Seal Of Bravery ile Silah veya Armor Yapmak

Günlük limiti olan RAID bosslarını öldürerek bölümü bitirdiğinizde edindiğiniz bu materyaller birikmektedir. Özellikle 90 level ekipmanlarını craftlamak için gerekli olan 5 materyal de seal of bravery sayesinde edinilebilir.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …