Whatsapp Web İle Bilgisayarda

Son zamanların en iyi mesaj uygulaması olan whatsappı bilgisayarlarınızda da kullanmak mümkün. Bir çeşit senkronizasyon vasıtasıyla bilgisayar üzerinde kullandığınız whatsapp ile mesaj yazmak daha kolay.

Whatsapp, 2015 yılının Ocak ayında tarayıcı üzerinden kullanabilen Whatsapp Web sürümünü tanıttı.Android, Windows Phone, Symbian S serisi ve BlackBerry telefonlardaki WhatsApp ile uyumlu olan uygulama, geçtiğimiz gün Iphone kullanıcılarının da beğenisine sunuldu.

tumblr_ntdhux12cV1udqbqpo1_1280

Whatsapp Web kullanabilmeniz için telefonunuzda whatsappin kullanılıyor olması gereklidir.Diğer şartlar ise bilgisayarınızda Google Chrome ve telefonunuzda uygulamanın en güncel sürümü bulunmalı.

Whatsapp Web Kullanımı

  • Bilgisayarınızdan Chrome tarayıcısını açın ve Whatsapp Web adresine gidin.
  • Telefonunuzdan Whatsapp‘ı açın ve Whatsapp/Ayarlar bölümüne girin.
  • Whatsapp Web seçeneğine seçin.
  • Google Chrome‘de açtığınız sayfadaki QR kodu telefonunuzda tarayın.

c

Not: Whatsapp’ın bildirim seslerini bilgisayarınızda bulmak istiyorsanız, Chrome’de yer alan profil resminizin yanındaki menüden ayarlamaları yapabilirsiniz.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Pubg Mobile Ayarları

Pubg Mobile İçin En İyi Ayarlar

PUBG Mobile oyunu yüksek boyutlarda olmasının yanı sıra, güçlü bir işlemci ve grafik kartı da …