Whatsapp’ın Sahtesi Whatsfake Geliyor!

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından olan Whatsapp‘ın sahtesi ortaya çıktı. WhatsFake isimli uygulamanın amacı ise çok farklı. Bu uygulamada amaç mesajlaşmak değil, sahte bir şekilde gerçekleşen sohbetler oluşturup insanları şakalamak!

logo-promo

Google Play‘de hali hazırda yayınlanmakta olan uygulama ile, sahte WhatsApp konuşmaları ekleyebilir ve eğlenceye dahil olabilirsiniz. WhatsApp‘ın arayüzü ile birebir olarak geliştirilmiş olan uygulama, tarih kısmından tutun ”yazıyor” ibaresine kadar, WhatsApp‘ta bulunan her şeyi oluşturmanıza ve sonrasında değiştirmenize olanak sağlıyor. Ayrıca uygulama ile karşılıklı bir konuşma oluşturma imkanınız da bulunuyor.

unnamed

Uygulamanın öne çıkan özellikleri ise şöyle;

– Herkes ile sohbet oluşturabilme.
– WhatsApp arayüzünde bulunan bütün görüntüleri, birebir oluşturma şansı.
– Oluşturacağınız karşılıklı diyaloglarda, iki tarafın kontrolünün sizde olması.
– Konuşmadaki bütün detayları değiştirebilme imkanı.
– Fotoğraf ve ses mesajları yollama imkanı.
– Son görülme saati, ”Yazıyor” ve ”Çevirimiçi” gibi ibareleri değiştirme imkanı.
– ”İletildi”, ”Okundu” ve ”Gönderildi” ibarelerini değiştirme imkanı.

Uygulamayı şu anda Google Play‘den indirerek ücretsiz kullanabilirsiniz. Ancak pro sürümünü kullanmak isterseniz, 3.90 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Ayrıca dikkat edilmesi gereken konu, uygulamanın WhatsApp mesajlaşma uygulaması ile, kesinlikle bir bağının bulunmamasıdır.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

pubg mobile

PUBG Mobile’de Oyun Kazanmanızı Sağlayacak 10 Pratik Bilgi

PUBG, PlayerUnknown’s BattleGrounds’un kısaltması şeklinde ortaya çıkmış bilgisayar oyunudur. Mantığı silahsız bir şekilde 100 kişiyle …