World of Warcraft: Legion Duyuruldu!

Blizzard yapımı World Of Warcraft‘ın yeni ek paketi Legion duyuruldu.

2917786-trailer_wow_legion_cinematic_20150806site

Bu yeni ek paket ile birlikte level sınırı 110 oluyor. Bunu yanı sıra yeni bir kahraman sınıfı, Demon Hunter da bu ek paket dahilinde oyunculara sunulacak.

Blizzard, Almanya’daki Gamescomdaki sunumunda, ek paketin gösterimine öncelikli olarak bir tanıtım videosu ile başladı.

Bu videoda, Warcraft evreninin hikayesinde oldukça önemli bir yere sahip olan Gul’dan ile bir kez daha karşılaşıyoruz. Bu eski Orc şamanının (eski Shaman – yeni Warlock) karanlık bir bölgede – muhtemelen Sargeras’ın mezarı olan bir bölgede – yaptığı araştırmayı ve incelemeyi görüyoruz.

World of Warcraft: Legion – The Broken Isles Kıtası

Öncelikli olarak, ek paket yayınlanmadan önce sunulacak olan bir etkinlik içerisinde, Warcraft hikayesine göz atmış olan çoğu kişiye tanıdık gelecek olan Tomb of Sargeras bölgesinde oyuncular, çok sayıda demon ile karşı karşıya gelecek. Dalaran, bir kez daha oyuncular için ana merkez haline gelecek ve Blizzard en sonunda, oyuncuların Emerald Nightmare’e, Emerald Dream’in bozulmuş olan bölgesi, gitmelerine izin verecek.

Legion ile beraber, Broken Isles adı verilen bölge ulaşılabilir olacak.

The-Broken-Isles

Ayrıca, Blizzard’ın söylediğine göre Alleria ve Turalyon da geri dönecekler. Ek pakette bulunacak olan yeni artifact’lerin arasında ise Ashbringer ve Doomhammer bulunacak. Başka bir deyiş ile, Blizzard’ın hikaye anlamında ellerinde bulunan her şeyi bu ek pakette kullanacağı söylenebilir.

Resmi site için tıklayınız.

 

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

BDO Okyanustaki Takas Noktaları

Black Desert Online oyununda takasla uğraşan oyuncuların zorlandığı noktalardan birisi, okyanusta yerini keşfetmenin zor olduğu …