Kıbrıs’ta Tatil Keyfi

Kıbrıs’ta Tatil Keyfi

Kıbrıs doya doya tatilinizin keyfini çıkarabileceğiniz mekânları ile ünlüdür. Hatta iş için gelenler bile geliş tarihlerini özellikle yaz sezonuna getirmeye çalışıyorlar ki bu kadar güzel bir adaya gelmişken sadece iş yapmak yerine adanın da tadını çıkarma fırsatı yakalamayı düşünüyorlar. Her türlü tatil anlayışına hitap eden Kıbrıs en çok da Türkiye’den misafir ağırlamaktadır. Hem kardeş vatan olduğu için hem çok yakın ve ulaşım imkânlarının kolay olmasından dolayı Türkiye’den her yıl yüzlerce kişi tatil amaçlı Kıbrıs adasına gitmektedir. Eğlence anlayışı çok renkli olan Kıbrıs adasında büyük küçük her yaş gurubundan insana hitap edecek etkinlik vardır. Yani buraya çocuklarınızla birlikte gittiğinizde ailecek çok güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

kıbrıs

Magosa Otel çok farklı güzelliklerin bulunduğu bir bölge olan Magosa şehrinde siz misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Bir liman kenti olan Magosa’ya gittiğiniz zaman günlerin ve gecelerin bitmesini hiç istemeyecek ve elinizden geldiğince tatilinizi uzatmak isteyeceksiniz. Bütün tatilinizi tek bir bölgede geçirdiğiniz halde o kadar farklı şeylerle karşılaşacaksınız ki sanki dünyanın dört bir yanını gezmiş gibi hissedeceksiniz. Çünkü Magosa otel misafirlerinin sahip olduğu en önemli avantaj bu bölgede çok farklı kültürlere ait tarih öncesi kalıntıların olmasıdır. Özellikle Bizanslılara ait olan tarihi mekânlar görenleri büyülerken renkli ve cıvıl cıvıl sokakları ile de enerjinize enerji katacaktır. Her bir karışının gezilip görülmesi gereken Magosa şehrindeki Magosa otel müşterilerinin en çok görmek istedikleri yerlerden biri Venedik Sarayı’dır.

Girne Otel Kıbrıs’ın en fazla tercih edilen mekânlarının arasında yer almasındaki en önemli neden otellerin konforluluğudur. Birçok hizmetle emrinizde olan bu tesislerde tatil yapma imkânınız olduysa tesislerin hizmet kalitesini sizde fark etmişsinizdir. Hizmete daha siz hava alanındayken başlayan Girne otel özel araçları ile sizi havaalanından alarak otelinize kadar getirmektedir. Bu hizmeti sayesinde ulaşımda hiçbir sıkıntı yaşamadan konaklama yerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca saymakla bitiremeyeceğimiz Girne otel olanakları sizlere konforlu ve lüks odalarda kalma imkânı da sağlamaktadır. Oda manzarasını sizin tercihinize bırakan Girne otel doğa manzarası ve alabildiğine deniz manzaralı odalara sahiptir.

Hakkında Selim Çayır

80'lerin son kuşağından, bilginin satılamayacak veya satın alınamayacak olduğunu düşünen, bildiklerini bu mecra vasıtasıyla misafirlerine aktarmayı hedeflemiş Bilgi Rehberi yazarı...

İlginizi Çekebilir

Para kazanma yolları

Evde Ne Tür İşler Yaparak Para Kazanılabilir

Para kazanma yolları o kadar çok ki, kişi sadece kendisine uygun yolun hangisi olduğunu bulmak …